tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Baja Saxonia 2008 - zrobiliśmy im drugie Drezno-Wrocław
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Baja Saxonia 2008 - zrobiliśmy im drugie Drezno-Wrocław

Autor: Eristof 2008.03.27, 14:13 1 Drukuj

Baja Saxonia 2008 zdominowane przez Polaków.

Minione święta Wielkiej Nocy z pewnością były wesołe dla polskich załóg startujących w rajdzie Baja Saxonia 2008, a w szczególności dla Krzysztofa Kretkiewicza oraz Krzysztofa Ostaszewskiego i Wojciecha Tarasa.

NAS Analytics TAG

Tak, jak w ubiegłorocznym rajdzie Drezno-Wrocław, tak i w Baja Saxonia 2008 na najwyższym pudle stanęli Krzysztof Kretkiewicz w kategorii quadów oraz Krzysztof Ostaszewski i Wojciech Taras w kategorii ciężarówek powyżej 7,5 tony. Tuż za „Krecikiem" w klasyfikacji generalnej uplasował się Sławomir Wajdzik, a trzeci z naszych quadowców - Grzesiek Ostaszewski, po nieukończonym niedzielnym etapie zajął siódme miejsce. Nasi samochodziarze, czyli Mirek Kozioł i Michał Sitko ostatecznie wywalczyli dziewiątą pozycje, co na 55 załóg startujących jest bardzo dobrym wynikiem.

Widać polskim rajdowcom bardzo odpowiadają niemieckie tereny i czują się na nich, jak przysłowiowa ryba w wodzie. Mamy nadzieję, że równie dobrze, a być może jeszcze lepiej spiszą się podczas tegorocznego Drezno-Wrocław, które odbędzie się już w czerwcu.

Baja Mars
Baja Saxonia 2008  teren zawodow
Krzysztof Kretkiewicz Wojtek Taras Krzysiek Ostaszewski Slawek Wajdzik Zwyciezcy Baja Saxonia 2008
Uaz Mirek Koziol Michal Sitko
Baja Saxonia trasa
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Krecik meta
Ostaszewski i Taras
Krzysztof Kretkiewicz Baja Saxonia
Ural Ostaszewski Taras
Grzegorz Ostaszewski
Krzysztof Ostaszewski
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę