tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Baja Saxonia 2008 - zrobilimy im drugie Drezno-Wrocaw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Baja Saxonia 2008 - zrobilimy im drugie Drezno-Wrocaw

Autor: Eristof 2008.03.27, 14:13 1 Drukuj

Baja Saxonia 2008 zdominowane przez Polaków.

Minione święta Wielkiej Nocy z pewnością były wesołe dla polskich załóg startujących w rajdzie Baja Saxonia 2008, a w szczególności dla Krzysztofa Kretkiewicza oraz Krzysztofa Ostaszewskiego i Wojciecha Tarasa.

NAS Analytics TAG

Tak, jak w ubiegłorocznym rajdzie Drezno-Wrocław, tak i w Baja Saxonia 2008 na najwyższym pudle stanęli Krzysztof Kretkiewicz w kategorii quadów oraz Krzysztof Ostaszewski i Wojciech Taras w kategorii ciężarówek powyżej 7,5 tony. Tuż za „Krecikiem" w klasyfikacji generalnej uplasował się Sławomir Wajdzik, a trzeci z naszych quadowców - Grzesiek Ostaszewski, po nieukończonym niedzielnym etapie zajął siódme miejsce. Nasi samochodziarze, czyli Mirek Kozioł i Michał Sitko ostatecznie wywalczyli dziewiątą pozycje, co na 55 załóg startujących jest bardzo dobrym wynikiem.

Widać polskim rajdowcom bardzo odpowiadają niemieckie tereny i czują się na nich, jak przysłowiowa ryba w wodzie. Mamy nadzieję, że równie dobrze, a być może jeszcze lepiej spiszą się podczas tegorocznego Drezno-Wrocław, które odbędzie się już w czerwcu.

Baja Mars
Baja Saxonia 2008  teren zawodow
Krzysztof Kretkiewicz Wojtek Taras Krzysiek Ostaszewski Slawek Wajdzik Zwyciezcy Baja Saxonia 2008
Uaz Mirek Koziol Michal Sitko
Baja Saxonia trasa
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Krecik meta
Ostaszewski i Taras
Krzysztof Kretkiewicz Baja Saxonia
Ural Ostaszewski Taras
Grzegorz Ostaszewski
Krzysztof Ostaszewski
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr