tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW S1000RR HP4 jako pojazd na co dzień?

BMW S1000RR HP4 jako pojazd na co dzień?

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.01.14, 10:53 6 Drukuj

Dzień z potworem...

Jak wiadomo, BMW S1000RR jest szczytem możliwości inżynieryjnych jeśli chodzi o obecne motocykle sportowe. Aktualny model legitymuje się mocą 199 KM i ma na pokładzie absolutnie wszystko, co może posiadać sportowy hyperbike. Ale umówmy się, poprzednia wersja również nie zaliczała się do motocykli, które możemy nazwać słabymi. Szczególnie jeśli mowa o HP4. Niemniej jednak niektórzy postanowili bliżej przyjrzeć się sprawie użytkowania S1000RR HP4 na co dzień.

BaronVonGrumble to dość słynny vloger znany z Youtube’a, który lubi do spraw podchodzić w ekstremalny sposób. I tym razem postanowił sprawdzić, jak żyje się z motocyklem, który swój czas powinien spędzać na torze, robiąc przykrość innym motocyklom. Zobaczcie sami. Warto wspomnieć o jednej bardzo istotnej kwestii, mianowicie tym, że S1000RR od samego początku miało być nie tylko skuteczną bronią torową, ale bronią praktyczną i użyteczną, No bo kiedy ostatnio widzieliście motocykl sportowy, który zjeżdżając z taśmy produkcyjnej może od razu wyjechać na tor i wykręcić życiówkę, a na pokładzie fabrycznie ma zainstalowane podgrzewane manetki?

To prawda, S1000RR jest jednocześnie jednym z najwścieklejszych superbike'ów i jednym z najbardziej cywilizowanych. I w tym może tkwić problem. Uznalśmy je za jeden z pięciu motocykli, których powinieneś się bać. Nie ma nic bardziej przerażającego niż sprzęt u szczytu możliwości inżynieryjnych obecnego przemysłu motoryzacyjnego, które daje poczucie kierowcy, że posiada supermoce. W przypadku S1000RR udało się jednak znaleść coś w rodzaju kompromisu i chyba to jest jeden z powodów, dzięki którym ten motocykl narobił w klasie superbike takiego ogromnego bałaganu. 

Zdjęcia
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: asdasdas 15/01/2015 07:28

chwalisz sie czy żalisz?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę