tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Rent a Ride - nowy program wynajmu krótkoterminowego

BMW Rent a Ride - nowy program wynajmu krótkoterminowego

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.24, 14:21 1 Drukuj

BMW uruchomiło w trzech krajach Europy nowy, pilotażowy program krótkoterminowego wynajmu motocykli o nazwie Rent a Ride. Jeśli okaże się sukcesem, zostanie wprowadzony w całej sieci sprzedaży niemieckiego producenta.

Wynajem motocykla to ciekawe uzupełnienie lub wręcz alternatywa dla tradycyjnej sprzedaży. Pozwala na zapoznanie się z konkretnym modelem i przekonanie co do jego zgodności z oczekiwaniami kierowcy. Jest to również doskonała opcja dla kogoś, kto nie jeździ zbyt dużo i nie chce zamrażać pieniędzy w maszynie głównie stojącej w garażu.

Firma BMW wprowadza program Rent a Ride pilotażowo w trzech krajach - w Niemczech, Austrii i Francji. Czym różni się on od innych sposobów na wynajem? Przede wszystkim dużym wyborem maszyn i łatwością ich konfiguracji. Cały proces będzie możliwy do przeprowadzenia bezpośrednio ze smartfona - w czasie rzeczywistym wybierzemy tam model, żądane wyposażenie dodatkowe, typu kufry i nawigacja, a także dealera, od którego chcemy odebrać sprzęt.

Jak wyjaśnia Timo Resch, szef marketingu i sprzedaży międzynarodowej BMW:

Wysoka mobilność to jeden z głównych obszarów zainteresowania BMW i podstawa naszej strategii korporacyjnej. Start programu Rent a Ride sprawia, że BMW Group staje się firmą jeszcze lepiej zorientowaną na potrzeby klientów. Jeśli pierwszy sezon programu okaże się sukcesem, wprowadzimy go w całej sieci sprzedaży BMW Motorrad.

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę