tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Motorrad Days 2017 - jedziemy do Garmisch - już 7-9 lipca NAS Analytics TAG
2019 11 04 Husqvarna Sezon enduro jeszcze sie nie zakonczyl billboard
NAS Analytics TAG

BMW Motorrad Days 2017 - jedziemy do Garmisch - już 7-9 lipca

Autor: Piotr Barry Baryła 2017.06.29, 13:15 Drukuj

Największa na świecie impreza miłośników motocykli BMW odbędzie się tradycyjnie, jak co roku, w niemieckim Garmisch-Partenkirchen. Nie może nas tam zabraknąć!

Każdy duży, szanujący się producent motocykli, organizuje dla swoich fanów przynajmniej jedną, ogromną imprezę w roku. Nie inaczej jest w przypadku BMW. Wielki zlot wypełniony mnóstwem atrakcji odbywa się w miejscowości, której nazwa połamała już niejeden język, mianowicie Garmisch-Partenkirchen. BMW Motorrad Days 2017 wystartuje już za tydzień i będzie to 17. edycja tej imprezy.

NAS Analytics TAG

Jak wyglądała ubiegłoroczna impreza? Rzućcie okiem na krótki film z BMW Motorrad Days 2016.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę