tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Motorrad Days 2017 - jedziemy do Garmisch - ju 7-9 lipca
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW Motorrad Days 2017 - jedziemy do Garmisch - ju 7-9 lipca

Autor: Piotr Barry Barya 2017.06.29, 13:15 Drukuj

Największa na świecie impreza miłośników motocykli BMW odbędzie się tradycyjnie, jak co roku, w niemieckim Garmisch-Partenkirchen. Nie może nas tam zabraknąć!

Każdy duży, szanujący się producent motocykli, organizuje dla swoich fanów przynajmniej jedną, ogromną imprezę w roku. Nie inaczej jest w przypadku BMW. Wielki zlot wypełniony mnóstwem atrakcji odbywa się w miejscowości, której nazwa połamała już niejeden język, mianowicie Garmisch-Partenkirchen. BMW Motorrad Days 2017 wystartuje już za tydzień i będzie to 17. edycja tej imprezy.

NAS Analytics TAG

Jak wyglądała ubiegłoroczna impreza? Rzućcie okiem na krótki film z BMW Motorrad Days 2016.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr