tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW C350 nowym skuterem Bawarczyków? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW C350 nowym skuterem Bawarczyków?

Autor: Beavis 2015.09.03, 12:14 Drukuj

Budowany w Chinach maksi skuter miałby trafić do oferty BMW już w przyszłym roku.

Teraz postaram się ukazać zawiłość plotki: włoska strona w oparciu o francuskie media informuje o doniesieniach z Chin dotyczących planów produkcji niemieckiego maksi skutera (projektowanego przy współpracy z Hindusami). Nieźle, prawda?

NAS Analytics TAG

Od dłuższego czasu wiadomo, że BMW pracuje wraz z indyjskim TVS nad budową budżetowych, małopojemnościowych pojazdów. W międzyczasie Bawarczycy zacieśnili współpracę z chińskim Loncinem (w 2012 roku Loncin prezentował model CR9 wyposażony w jednostkę napędową z BMW G650GS). Jeśli wierzyć plotkom, BMW już w przyszłym roku będzie posiadać w swojej ofercie maksi skuter klasy średniej o oznaczeniu C350. Ponoć BMW zainwestowało 15 mln dolarów w fabrykę Loncina by dostosować ją do swoich standardów. Część podzespołów miałaby być produkowana z Indiach (TVS), zaś pojazd ostatecznie składany w Chinach (Loncin). Dodatkowo, C350 miałby od premiery występować w dwóch wersjach, tak jak w przypadku C600 Sport i C650GT (C300 Sport i C350GT?).

Tak jak w przypadku innych doniesień z ostatnich tygodni, więcej pewnikiem dowiemy się podczas listopadowych targów EICMA. Jestem przekonany, że BMW zaprezentuje niedrogi pojazd dostosowany do przepisów prawa jazdy kategorii A2. Co do maksi skutera - ciężko powiedzieć. Czy produkowany w Chinach skuter pasuje do premium wizerunku bawarskiej marki?

Foto: motoblog.it

loncin bmw 2015

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę