tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aukcja PZM dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aukcja PZM dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Autor: Anna Jędrasiak 2009.01.10, 22:10 Drukuj

Autograf Robert Kubicy oraz rękawice Michała Kościuszko na aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Polski Związek Motorowy postanowił wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Co prawda nie są to motocyklowe przedmioty, ale fani Roberta Kubicy mają niepowtarzalną okazję wylicytować autograf naszego jedynego zawodnika startującego w Formule 1. Na aukcję znalazło się zdjęcie z jego podpisem. Oprócz tego PZM wystawił na licytację również oryginalne rękawice Michała Kościuszko. Właśnie w nich kierowca wygrał Rajd Sardynii w 2008 roku.

Obie aukcje potrwają do 22. stycznia. Przedmioty można licytować na stronie PZM. Całość wylicytowanej kwoty zostanie przekazana na rzecz Wielkiej Orkiestry. Tegoroczny XVII Wielki Finał organizowany jest pod hasłem wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci.

Aby zobaczyć aukcję kliknij TUTAJ

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę