tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aprilia RS660 Concept 2019. Wycigowa potga w maej i zwinnej formie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aprilia RS660 Concept 2019. Wycigowa potga w maej i zwinnej formie

Autor: Redakcja 2018.11.07, 15:03 Drukuj

RS660 to koncept, którym Aprilia otwiera zupełnie nową kartę w swojej ofercie. Ciekawy pomysł na silnik wykorzystany będzie w kilku motocyklach, z których RS660 jest pierwszym.

Koncepcja silnika użytego w RS660 jest dość interesująca. Producent wykorzystał połowę V4 stosowanego między innymi w Tuono, ale nie przeciął silnika w poprzek, uzyskując V2, ale wzdłuż, co dało rzędową dwójkę.

NAS Analytics TAG

Ten ciekawy zabieg dał niewielką, łatwą do zabudowy, ale wciąż bardzo dynamiczną jednostkę napędową, z potencjałem do wykorzystania w wielu konstrukcjach. Jak zapowiada Aprilia, koncept RS660 jest pierwszą propozycją spośród kilku, które pojawią się w najbliższym czasie.

2019 Aprilia RS660 Concept 3

Jedną z kolejnych może być choćby nowy Tuareg, którego sugerowałaby obecna na stoisku litera T, ubrana w pustynny, przygodowy wzór. Z całą pewnością Aprilia będzie chciała, przy wykorzystaniu tej rzędówki, uczynić swoją ofertę dostępną nie tylko dla zamożnych miłośników wyścigów, ale także dla pozostałej rzeszy motocyklistów.

Sam koncept RS660 jest bardzo interesujący - wykorzystuje technologię aktywnej aerodynamiki A3, stosowaną przez Aprilię w wyższych modelach. Motocykl zbudowano trochę jak 250GP przeznaczony do wyścigów - w aluminiowej ramie osadzony jest silnik, będący jej częścią. Wahacz także wykonany jest z aluminium. Tylny amortyzator jest montowany bezpośrednio na wahaczu bez systemu dźwigni, co, zdaniem Aprilii pozwala na lepsze wyczucie motocykla i lepiej wygląda.

Więcej na oficjalnej stronie aprilia-poland.pl, a bieżące promocje znajdziecie na włoskimotostyl.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr