Akcja serwisowa KTM w roku 2017 - problemy z elektroniką

Autor: Informacja prasowa 2017.01.11, 15:16 Drukuj

KTM ściąga do autoryzowanych serwisów modele motocykli z serii ADVENTURE oraz DUKE. Celem tej akcji serwisowej jest sprawdzenie wiązki modułu ABS i ewentualne usunięcie usterki, która może mieć wpływ na bezpieczeństwo jazdy.

KTM podaje, że w związku z wykryciem możliwości powstania niedociągnięć w procesie montażu, w odosobnionych przypadkach, w wyniku złego poprowadzenia wiązki może dojść do zwarcia między jej kablami a modulatorem ABS. To z kolei może doprowadzić do uszkodzenia systemu hamulcowego.

Motocykle, które obejmuje akcja przywoławcza to modele:

  • KTM 1190 ADVENTURE  - do 2016 roku włącznie
  • KTM 1190 ADVENTURE R - do 2016 roku włącznie
  • KTM 1290 SUPER ADVENTURE - do 2016 roku włącznie
  • KTM 690 DUKE - modele 2012-2016
  • KTM 690 DUKE R - modele 2012-2016

Jeżeli jesteś posiadaczem jednego z tych modeli motocykli, skontaktuj się koniecznie z autoryzowanym serwisem KTM w celu bezpłatnego sprawdzenia i ewentualnego usunięcia usterki. Przygotuj koniecznie VIN swojego motocykla.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali
na górę