tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM - offroadowa kolekcja 2017 do serwisw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM - offroadowa kolekcja 2017 do serwisw

Autor: Lovtza 2016.10.04, 09:53 Drukuj

KTM, podobnie jak w ubiegłym tygodniu Husqvarna Motorcycles, uruchamia akcję serwisową dla modeli serii SX-F, XC-F, EXC oraz EXC-F. Klienci którzy nabyli nowe crossowe i endurowe maszyny KTM z kolekcji 2017 zaproszeni zostaną na wizytę w serwisie. Powód? Taki sam jak w przypadku Huski - inspekcja i ewentualna wymiany pompy przedniego hamulca.

Monitorując sygnały z rynku KTM odkrył problem z funkcjonowaniem pompy hamulca ręcznego, będące efektem wadliwej obróbki materiału. W ich rezultacie przedwczesnemu zużyciu ulega jeden z uszczelniaczy, pogarszając funkcjonowanie układu hamulcowego. Poniżej znajdziecie listę modeli, który dotyczy akcja:

NAS Analytics TAG

KTM 250 SX-F EU
KTM 350 SX-F EU/US
KTM 450 XC-F US
KTM 150 XC-W EU/US
KTM 250 XC-W US
KTM 300 XC-W US
KTM 250 EXC EU
KTM 300 EXC Six Days EU
KTM 300 EXC EU/AU
KTM 250 EXC-F Six Days EU
KTM 250 EXC-F EU/AU
KTM 350 EXC-F Six Days EU
KTM 350 EXC-F EU/AU
KTM 450 EXC-F Six Days EU
KTM 450 EXC-F EU/AU
KTM 500 EXC-F AU

Użytkownicy motocykli objętych akcją serwisową zostaną poinformowani o konieczności dokonania przeglądu. Sami właściciele pojazdów mogą na stronie KTM w zakładce serwisowej sprawdzić, czy ich egzemplarz motocykla wymaga inspekcji. Rzecz jasna przegląd i ewentualne naprawy wykonane zostaną na koszt KTMa.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr