tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Akcja "Szybki problem" - konkurs Motula i Ścigacza w służbie dobrej widoczności NAS Analytics TAG

Akcja "Szybki problem" - konkurs Motula i Ścigacza w służbie dobrej widoczności

Autor: Artykuł sponsorowany 2018.08.02, 11:39 Drukuj

Owady, kurz i błoto - to najczęstszy widok z perspektywy motocyklisty, który nie przeciera regularnie wizjera swojego kasku. Ale uwaga - materiał, z którego wykonane są szybki wizjera, jest niezwykle delikatny. Myjąc go wodą z mocnym detergentem i szorując papierowymi ręcznikami, szybko doprowadzisz do powstania nieodwracalnych zarysowań i zmatowień.

Nie oszukujmy się - kiedy jesteś w trasie, nie ma sposobu, by uniknąć konieczności regularnego czyszczenia szyby. W sezonie muchy i komary są dosłownie wszędzie! Dlatego najlepiej być przygotowanym i robić to dobrze, tak by jak najdłużej cieszyć się niemąconym widokiem.

Skuteczna i delikatna zarazem broń to specjalny środek w sprayu i miękka bawełniana ściereczka. Firma Motul poleca preparat Helmet & Visor Clean, w niewielkiej i wygodnej butelce z atomizerem. Teraz możecie poznać jego zalety nie wydając ani grosza. Zerknijcie na facebookowy profil Ścigacza. Trwa tam konkurs Motula, w którym do zgarnięcia są bezpłatne sztuki środka Helmet & Visor Clean.

Wystarczy, że zapostujesz w komentarzu na FB zdjęcie swojego kasku, w którym właśnie wróciłeś z motocyklowej podróży. Z miasta czy z trasy - nieważne. Ma być grubo, mile widziane armie owadów! Konkurs trwa do 30.08.2018r.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę