tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Finał konkursu Motula i Ścigacza pod hasłem “Szybki problem" - mamy dziesiątki zwycięzców! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Finał konkursu Motula i Ścigacza pod hasłem “Szybki problem" - mamy dziesiątki zwycięzców!

Autor: Redakcja 2018.09.06, 13:54 Drukuj

 

Zakończyliśmy właśnie akcję "Szybki problem", w której wraz z Motulem promowaliśmy poważne podejście do czystego wizjera kasku. Na nasz konkurs nadeszło kilkadziesiąt zgłoszeń i były one tak dobre, że nie robiąc żadnych wyjątków, postanowiliśmy nagrodzić wszystkich! W naszej redakcji czeka więc ogromne pudło nagród, które zamierzamy szeroko rozdysponować!

Jeśli wysłaliście nam do wczoraj w komentarzu na FB zdjęcie swojego kasku ozdobionego toną kurzu, brudu i owadów, to mamy dla was prezent - opakowanie preparatu Motul Helmet & Visor Clean, dzięki któremu w każdym momencie możecie przywrócić idealną przejrzystość wizjera.

Zwycięzców jest tak wielu, że nie jesteśmy w stanie ścigać każdego z osobna, dlatego to wy musicie zgłosić się do nas :) Sprawdźcie stronę wydarzenia na FB i przyślijcie nam w wiadomości prywatnej swoje dane: imię, nazwisko, telefon i adres do wysyłki, ewentualnie informację, że odbierzecie nagrodę osobiście w naszej redakcji w Warszawie na ul. Łopuszańskiej 36.

Niech lśniąca skorupa kasku i niezmącony widok będą z wami! Szerokości!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Szybki problem konkurs Motula i Scigacza zdjecia  01
Szybki problem konkurs Motula i Scigacza zdjecia  02
Szybki problem konkurs Motula i Scigacza zdjecia  03
Szybki problem konkurs Motula i Scigacza zdjecia  04
Szybki problem konkurs Motula i Scigacza zdjecia  05
Szybki problem konkurs Motula i Scigacza zdjecia  06
Szybki problem konkurs Motula i Scigacza zdjecia  07
... więcej zdjęć »
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę