tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Akademia Motocyklowa i Motor-Land zapraszają na jesienne szkolenia dla mechaników

Akademia Motocyklowa i Motor-Land zapraszają na jesienne szkolenia dla mechaników

Autor: Informacja reklamowa 2019.09.11, 14:25 Drukuj

Samodzielne serwisowanie motocykla wymaga solidnej wiedzy i przygotowania. Nie ważne, czy planujesz karierę mechanika, czy chcesz po prostu sam podłubać przy swojej maszynie - szkolenia Akademii Motocyklowej i Motor-Landu są właśnie dla ciebie!

Chciałbyś zająć się mechaniką motocyklową od podstaw, ale nie wiesz od czego zacząć? A może masz już jakieś doświadczenie i planujesz otworzyć warsztat, a do zachęcenia klientów i zdobycia dotacji potrzebujesz oficjalnych dokumentów o odbyciu odpowiednich szkoleń?

Akademia Motocyklowa, we współpracy z firmą Motor-Land, zaprasza na szkolenia mechaników motocyklowych w sesji jesiennej. Odbędą się w siedzibie firmy Motor-Land pod Warszawą, w Dziekanowie Nowym przy ul. Kolejowej 362/364. Są one podzielone na dwustopniowe szkolenia ogólne oraz szkolenia specjalistyczne z poszczególnych podzespołów motocykla.

Terminy sesji jesiennej prezentują się następująco:

  • 11-13 października: "Mechanik Motocyklowy 1 stopnia"
  • 18-20 października: "Mechanik Motocyklowy 2 stopnia"
  • 9-11 listopada: "Motocyklowe instalacje elektryczne" i "Motocyklowe instalacje zapłonowe"
  • 15-17 listopada: "Gaźniki motocyklowe" i "Motocyklowe instalacje wtryskowe"

Koszt szkolenia to 800 zł za szkolenie ogólne i 500-550 zł za specjalistyczne. Na hasło "Ścigacz.pl" otrzymasz rabat 50 zł! Dodatkowe informacje pod nr telefonu 505 402 002.

Ceny wszystkich szkoleń można znaleźć na stronie mechanikmotocyklowy.pl

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę