tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ciężko znaleźć servisuwke do tego modelu mam H2... - Odpowiedz na komentarz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: chceCukierka 04.07.2009 12:45

Ciężko znaleźć servisuwke do tego modelu mam H2 i kożystam z servisuwki z modelu J np. ustawienie gaźników są te same co w H silnik też podobny a H1 i H2 różniły się chłodnicą wahaczem i oczywiście malowaniem i to wsio :) (może jakimiś pierdołami ale nic mi nie wiadomo)

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę