tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 7575 km w 7 dni - gocie z Chin na World Ducati Week
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

7575 km w 7 dni - gocie z Chin na World Ducati Week

Autor: Konrad Bartnik 2018.07.19, 13:22 Drukuj

Znamy już mocnych kandydatów do nagrody za najdalszą drogę na zlot World Ducati Week we włoskim Misano. Dwóch Chińczyków przyjechało tu na Multistradach 1200 Enduro, pokonując ponad 1000 km dziennie.

Dwaj goście z Państwa Środka są mocno związani z bolońską marką. Ken Lu jest dyrektorem sprzedaży Ducati na Chiny, a Lv Fei założycielem i szefem firmy Motorway z siedzibą w Pekinie. Ich podróż zaczęła się w prowincji Xinjiang, skąd do północnych Włoch mieli ponad 7500 km. Korzystając z turystycznych zalet swoich Ducati Multistrada 1200 Enduro, przejechali tę trasę w tydzień.

NAS Analytics TAG

Odwiedzili w tym czasie 10 państw, a swojej wyprawie nadali nazwę "SuperFast Across The Eurasian Continent". Bardzo celnie - średnia ponad 1000 km dziennie to naprawdę dobre tempo! Po dotarciu do Borgo Panigale, Lv Fei powiedział:

Multistrada 1200 Enduro jest perfekcyjną maszyną do zadań takich jak to. Jej pojemny zbiornik paliwa zapewnia znakomity zasięg, a ergonomia jest doskonała, więc nawet po wielu godzinach jazdy nie jesteś zmęczony. Wysoka niezawodność jest tu połączona z niesamowitym silnikiem, który pozwolił na rekordowe prędkości przelotowe, sięgające miejscami 250 km/h, dzięki którym dojechaliśmy do Włoch w 7 dni. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni i teraz nie możemy się doczekać rozpoczęcia World Ducati Week, w którym weźmiemy udział jako prawdziwi Ducatisti.

Chiny są dla Ducati ważnym rynkiem, zainteresowanie marką wśród tamtejszych klientów rośnie lawinowo. Gości z Chin powitał w bramach fabryki sam szef firmy, Claudio Domenicali. Zaprosił ich jednocześnie do zaprezentowania swoich maszyn w specjalnie przygotowanej na WDW strefie Multistrady. Największy na świecie zlot fanów Ducati startuje już jutro na włoskim torze Misano.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr