tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 7 ofiar zderzenia pickupa z kolumną motocykli
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

7 ofiar zderzenia pickupa z kolumną motocykli

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.25, 14:16 2 Drukuj

Dla siedmiu amerykańskich motocyklistów, członków klubów zrzeszających weteranów wojennych, droga na zlot w stanie New Hampshire okazała się ostatnią. W kolumnę motocykli wjechał czołowo rozpędzony pickup, powodując jeden z najtragiczniejszych wypadków z udziałem jednośladów w ostatnich latach.

Motocykliści byli członkami klubu Jarheads MC oraz byłymi żołnierzami marines. Jechali na zlot odbywający się w stanie New Hampshire. Wypadek miał miejsce kilkaset metrów od ich miejsca postoju. W kolumnę motocykli wpadł czołowo ciężki pickup, który następnie zatrzymał się na barierach i spłonął. Sprawcy nic się nie stało, został zatrzymany przez policję.

NAS Analytics TAG

Przedstawiciele służb, które pracowały na miejscu wypadku, zgodnie twierdzą, że było to jedno z najcięższych zadań w ich karierze. Auto poczyniło ogromne spustoszenie, motocykle są kompletnie zniszczone, a ich kierowcy nie mieli szans na przeżycie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę