tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2014 BMW R1200GS Adventure - pierwsze oficjalne zdjęcie? Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2014 BMW R1200GS Adventure - pierwsze oficjalne zdjęcie?

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.09.24, 08:53 3 Drukuj

Targi EICMA w Mediolanie się zbliżają, zatem zaczyna się wysyp informacji o nowych motocyklach. Mamy dla Was coś specjalnego - prawdopodobnie pierwsze oficjalne zdjęcie BMW R1200GS Adventure. Jak wiadomo, będzie to motocykl bazujący na chłodzonym cieczą GSie, ale przystosowany do naprawdę dalekich tras. Adventure tradycyjnie już dostanie większe zbiornik paliwa, inne siedzenia, najprawdopodobniej zmodyfikowane zawieszenie (prześwit), zestaw kufrów i kilka innych turystycznych drobiazgów.

NAS Analytics TAG

Nas jednak zaciekawił design. Spójrzcie na zbiornik paliwa. BMW zamiast, podobnie jak w przypadku poprzedniego Adventure, postanowiło podejść do tematu oldschoolowo. Zbiornik paliwa natychmiast budzi skojarzenia ze starszym modelami BMW z lat 70-tych oraz z R1100/R1150GS, Fantastyczne! Na szczegóły techniczne musimy poczekać, ale bądźcie pewni, że wkrótce na Ścigacz.pl znajdziecie pełną prezentację nowego Adventure.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę