tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 18-letni właściciel salonu motocyklowego w UK NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

18-letni właściciel salonu motocyklowego w UK

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.12, 10:55 Drukuj

Pasja, pracowitość i zaangażowanie od najmłodszych lat często owocują niespodziewanymi szansami od losu. 18-letni Chris Lake ze Spilsby przejął salon motocyklowy,  w którym pracował już od kilku lat, co uczyniło go najmłodszym właścicielem punktu dealerskiego w Wielkiej Brytanii.

Korzenie salonu i warsztatu Wildmans Motorcycles w Spilsby (Lincolnshire) sięgają roku 1926. Powstał on na miejscu dawnej kuźni. Poprzedni właściciel, Peter McDowell, prowadził go od 2005 roku i właśnie zdecydował się przejść na emeryturę. Nie była to jednak najbardziej zaskakująca decyzja. Prowadzenie firmy przekazał zaledwie 18-letniemu praktykantowi Chrisowi Lake, który objął funkcje właściciela i głównego mechanika.

NAS Analytics TAG

Chris zaczął pracę w Wildmans Motorcycles mając 13 lat i początkowo robił to tylko w weekendy. Jego wiedza i zapał okazały się zupełnie wystarczające. Od momentu przejęcia firmy wprowadził nowe usługi, m.in. 24-godzinny serwis z dojazdem. Na miejscu wspomagają go jeszcze jeden starszy mechanik Alan Fixer oraz własna matka, która pomaga prowadzić dział sprzedaży motocykli.

Chris Lake na pytanie, czy nie obawiał się przejęcia firmy w tak młodym wieku, odpowiada krótko: Musiałem spróbować. Gdybym tego nie zrobił, nie wiedziałbym jak to jest. Nie chcę siedzieć bezczynnie.

No cóż, to jest postawa, którą straszliwie szanujemy. Powodzenia!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę