tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 15 Desmomeeting, czyli piętnastolecie Desmo Maniax DOC Poland!

15 Desmomeeting, czyli piętnastolecie Desmo Maniax DOC Poland!

Autor: Informacja prasowa 2017.06.27, 11:23 Drukuj

Już tradycyjnie w drugi weekend czerwca odbyło się coroczne spotkanie wielbicieli włoskich piękności na dwóch kołach - Desmomeeting 2017! W tym roku było naprawdę wyjątkowo, gdyż klubowicze Desmo Maniax DOC Poland obchodzili 15-lecie klubu.

Fani marki Ducati spotkali się tym razem w centralnej części Polski - w Smardzewicach - niewielkiej miejscowości położonej w województwie łódzkim, niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego. Słońce, las, w pobliżu Zalew Sulejowski, świetna atmosfera i ludzie, których łączy ta sama pasja - czego można chcieć więcej?

Desmomeeting oficjalnie rozpoczął się w piątek wieczorem, wtedy do ośrodka zaczęli zjeżdżać się pierwsi Ducatisti. Na imprezę dotarli ludzie z całej Polski, często dawno niewidziani starzy znajomi, dlatego też rozmowom przy wspólnym stole nie było końca.

Najciekawszym dniem - z racji nieograniczonego czasu i mnóstwa przygotowanych atrakcji - była oczywiście sobota.  A jednym z kluczowych punktów programu - możliwość testowania tegorocznych modeli motocykli Ducati. Na uczestników zlotu czekały takie piękności jak: Multistrada 1200 Enduro, Multistrada 950, Scrambler Desert Sled, Monster 821 czy XDiavel.

Dzięki udziałowi w wydarzeniu California Superbike School chętni uczestnicy mogli doszlifować swoje umiejętności na znanym (i lubianym) symulatorze jazdy oraz podyskutować na temat techniki jazdy i doświadczeń nieustannie zbieranych na drodze/torze. Dodatkowo przygotowano ciekawy wykład na temat stacji krwiodawstwa i szczegółowego przebiegu procesu oddawania krwi.

Ku uciesze męskiej części publiczności - po południu na scenie pojawiły się skąpo ubrane panie z Show Girls z akcesoriami myjącymi w rękach. Dużo wody i piany, a mimo wszystko zrobiło się gorąco. Tegoroczny Bikewash przygotowano dzięki wsparciu J.M.G. Motocykle.

Jeszcze tylko wrzucić coś na ruszt, chwila na ochłonięcie po pełnym emocji początku dnia, pamiątkowe zdjęcie i... Ruszamy w drogę! Desmoroute - czas na to, by wszyscy zobaczyli, a może bardziej usłyszeli, kto bawił się w ten piękny czerwcowy weekend w Smardzewicach.

Wieczór umilił swoim występem zespół Obraski. Następnie wjechał tort urodzinowy z ogromną 15 na pierwszym planie. A na deser po deserze - DesmoArmagedon. Jeżeli jeszcze ktoś nie wiedział o obecności Ducatisti w ten weekend w Smardzewicach, w sobotni wieczór ryk silników zrobił swoje, by tę wieść ponieść dalej.

Niedziela to niestety głównie czas pożegnania i rozstań. Wspólne śniadanie i zakończenie imprezy powoli rozpoczęły odliczanie do przyszłorocznego Desmomeetingu. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników i współorganizatorów, bez których ta impreza nie mogłaby się odbyć. Widzimy się za rok!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę