tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 “Potrójna szkocka", czyli jak dobrze zrobić kampanię bezpieczeństwa [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

“Potrójna szkocka", czyli jak dobrze zrobić kampanię bezpieczeństwa [FILM]

Autor: Konrad Bartnik 2018.07.20, 11:10 Drukuj

Kampania szkockiego rządu, policji i organizacji Road Safety Scotland, przeprowadzona pod hasłem "Żyj szybko, umieraj staro", to jedna z najlepiej zrobionych tego typu akcji, jakie widzieliśmy. Nie epatuje drastycznymi scenami, zamiast tego dyskretnie wskazuje zagrożenia i kieruje uwagę motocyklisty na właściwe tory. A wszystko to w otoczeniu muzyki klasycznej i szkockich krajobrazów, które potrafią na chwilę zatrzymać oddech i krążenie.

Seria składa się z trzech filmów, prezentujących trzy różne okolice i czające się tam potencjalne niebezpieczeństwa. Odcinek z jazdą po wybrzeżu prezentowaliśmy wam już w maju, ale jest on tak dobry, że powtórzymy go razem z dwoma pozostałymi. Zrelaksujcie się i dajcie się ponieść szkockiemu klimatowi. Jak widać, Wielka Brytania, to nie tylko wielkie, szare miasta - została w niej jeszcze odrobina pierwotnej dzikości.

NAS Analytics TAG

Wspólne motto akcji to w wolnym tłumaczeniu "Drogi zapierające dech w piersiach - niech nie odbiorą ci oddechu na dobre". Stronę internetową szkockiej kampanii znajdziecie TUTAJ.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę