tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 “Koń Rafał" - kultowa WSK w absurdalnej animacji [VIDEO] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

“Koń Rafał" - kultowa WSK w absurdalnej animacji [VIDEO]

Autor: Janusz Bębenek 2020.01.13, 12:27 2 Drukuj

O ile pewnym symbolem polskiej branży motocyklowej są maszyny z Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku, to z polską animacją krótkometrażową początku XXI wieku kojarzymy głównie nazwisko Bartosza Walaszka. Złośliwcy twierdzą, że zarówno pojazdy WSK, jak i jego filmy są równie absurdalne. 

"Kapitan Bomba", "Generał Italia", "Piesek Leszek", "Blok ekipa", czy właśnie prezentowany dziś "Koń Rafał" - to wszystko serie stworzone jednoosobowo przez Walaszka pod szyldem "GIT Produkcja" , od animacji, przez muzykę i głosy postaci. Można próbować odnaleźć tu echa kontrowersyjnych filmów zza oceanu, takich jak "South Park" ale wszystko podlane jest bardzo gęstym polskim sosem. 

NAS Analytics TAG

Ostrzegamy, że ten rodzaj humoru nie do wszystkich trafia. Oglądacie na własną odpowiedzialność!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę