REJESTRACJA | LOGOWANIE

Mateusz "Malina" Łukaszek ginie w wypadku

Łukasz „Boczo” Tomanek 

25/09/2012, 08:19 339
DRUKUJ

Dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Maliny, znanego w środowisku motocyklowym jako twórcy rapu traktującego o motocyklach. Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce wczoraj ok. godziny 18:45 w Czarnorzekach w powiecie krośnieńskim. Z ustaleń policji wynika, że kierowca motocykla stracił panowanie nad pojazdem jadąc po łuku i spadając z niego uderzył w przejeżdżającego Forda Transita. Motocyklista mimo wysiłków lekarzy zmarł w drodze do szpitala. Malina miał 18 lat. Jego klipy z łatwością możecie znaleźć w Internecie.

po wypadku
13/02/2015 13:20 Kamila... LwG
Mateusz "Malina" Łukaszek ginie w wypadku

Jprdl naprawdee go hejtujecie mało o nim wiecie , kochał motocykle był naprawdę super człowekiem podziwiam go *,* zmarł tak jak powiedział. Nawet w swojej piosence spiewa "żyje by jeździć , jeżdżę by żyć... " Odwalcie się od ... » czytaj dalej

odpowiedz

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Mówią o nas

Facebook Facebook

SKLEP MOTOCYKLOWY

.

POLECAMY

.

NAJNOWSZE

FOTONEWSY

FOTO BLOGI

WIDEO

KONTAKT Z REDAKCJĄ