REJESTRACJA | LOGOWANIE

Amerykański Chopper w Krakowie - parada Discovery Channel

Informacja prasowa

21/04/2010, 16:55 2
DRUKUJ

Discovery Channel zaprasza na otwarcie sezonu motocyklowego! Amerykańskie choppery zjeżdżają do Krakowa! Dołącz do prawdziwych fanów dwóch kółek już 24. kwietnia, o godzinie 13:00 w Krakowie.

Zobacz najbardziej wymyślne pojazdy, inspirowane programem Amerykański Chopper! Już w tę sobotę, 24. kwietnia 2010 r., Kraków przeżyje prawdziwy najazd ryczących potworów! Donośnym głosem potężnych silników ogłosimy rozpoczęcie sezonu motocyklowego oraz premierę kolejnej serii kultowego programu Amerykański Chopper. Przez trzy godziny, od 13:00 do 16:00 głośna kolumna motocykli będzie jechała przez Kraków, aby pokazać krakowianom, czym tak naprawdę jest jazda na potężnej drogowej bestii. Fani serii Amerykański Chopper odwiedzą najpopularniejsze miejsca weekendowych wypadów mieszkańców Krakowa - zalew w Kryspinowie, Kazimierz i Błonia.

Kawalkada wyruszy spod zalewu w Kryspinowie o godz. 13:00, przejedzie przez centrum miasta, a parada zakończy się około godz. 16:00 na Błoniach. Na każdym z trzech postojów, wszyscy fani programu oraz motocykliści, który dołączą do kolumnady chopperów mogą liczyć na gadżet Discovery Channel od odzianych w skórę poskramiaczy drogowych bestii! Wypatruj fanów chopperów już w najbliższą sobotę na ulicach Krakowa i w kolejne weekendy. Do trójmiasta Amerykański Chopper zawita 1. maja, a z powodu żałoby i odwołania poprzedniego spotkania - do Warszawy przyjedzie 8. maja.28/05/2010 01:52 jazdapl
Amerykański Chopper w Krakowie - parada Discovery Channel

Hey :) zapraszam do galerii zdjęć z Otwarcia Sezonu Motocyklowego w Warszawie przez Discovery Channel - jazda.pl/event/discovery-channel-otwiera-sezon-motocyklowy-w-warszawie/album/discovery-choppers :)) Na marginesie - ... » czytaj dalej

odpowiedz

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

POLECAMY

.

NAJNOWSZE

FOTONEWSY

FOTO BLOGI

WIDEO

KONTAKT Z REDAKCJĄ