tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 krainamoto.pl - zorganizowana turystyka motocyklowa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

krainamoto.pl - zorganizowana turystyka motocyklowa

Krainamoto.pl to zorganizowana turystyka motocyklowa na terenie kraju. Ponadto zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych - amfibie, quady, terenówki, rajdówki, zorbing, tandemy - skoki spadochronowe, skutery śnieżne, loty szybowcami loty zapoznawcze samolotami. Robimy motocyklowe treningi na torach. Oprócz tego proponujemy szkolenia na kategorię A, zimowanie motocykli oraz transp

Adres

krainamoto.pl
ul. Pawia 3/41
05-500 Piaseczno
tel. 48 604 136 017
e-mail: biuro@krainamoto.pl
skype:krainamoto.pl
GG: 13370227
NIP: 521-296-31-83 WWW:

OPIS FIRMY

Krainamoto.pl to zorganizowana turystyka motocyklowa na terenie kraju. Ponadto zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych – amfibie, quady, terenówki, rajdówki, zorbing, tandemy – skoki spadochronowe, skutery śnieżne, loty szybowcami loty zapoznawcze samolotami. Wraz z zawodnikami WMMP robimy motocyklowe treningi na torach. Oprócz tego proponujemy szkolenia na kategorię A, zimowanie motocykli oraz transport motocykli na przyczepce. Prowadzimy sklep internetowy z filmami i literaturą motocyklową i nie tylko.

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę