tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zuchwaa kradziemotocykli KTM - 57 maszyn znikno z magazynu importera w Kanadzie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zuchwaa kradziemotocykli KTM - 57 maszyn znikno z magazynu importera w Kanadzie

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.10.22, 07:07 Drukuj

W Kanadzie doszło do nietypowego na skalę światową przypadku kradzieży, ponieważ okradziony został magazyn importera motocykli, a zniknęło z niego aż 57 maszyn trzech marek należących do koncernu KTM.

Do kradzieży doszło w niedzielę, 17 października. Z zewnętrznego magazynu kanadyjskiego oddziału KTM zniknęło 57 motocykli marek KTM, Husqvarna i GasGas. Łupem złodziei padły modele z silnikami o pojemnościach od 50 do 690 cm3. Na liście są takie motocykle jak trialowy GasGas TXT Racing 300, crossowy KTM 350 XC-F Factory Edition, Husqvarna TE 300i Rockstar Edition czy KTM 690 Enduro R. 

NAS Analytics TAG

Lokalne media sugerują, że motocykle najprawdopodobniej są już w drodze do Europy, chociaż potrzeba wiele zachodu by ukryć kontener zawierający 57 maszyn szemranego pochodzenia. Dla magazynu, który obsługuje kanadyjski oddział KTM to podwójna strata - co prawda nie podano nazwy firmy, ale wiadomo, że z jej usług korzystają również inni importerzy działający na terenie tego kraju. Na wszelki wypadek, w sekcji ze zdjęciami do tekstu znajdziecie numery VIN motocykli, które zniknęły.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr