Żółtodziób na Mistrzostwach Polski Enduro

Autor: MB 2017.06.19, 11:55 Drukuj

Kiedy jest dobry czas, żeby zacząć startować w zawodach. Są dwie szkoły. Jedna mówi, że dopiero jak masz szanse wygrać. Druga, że jak najszybciej, żeby przyzwyczaić się do rywalizacji. 

Bohater poniższego filmiku, Marcin Jędras, wybrał trzecią szkołę. Jak sam mówi zaczął trenować w tym roku. Najpierw z Enduro Krzeszowice, a potem z byłym żużlowcem i vicemistrzem Polski Enduro Zbigniewem Lechem. W sumie, na swoim KTMie EXC 350F przed Mistrzostwami Polski w Wałbrzychu, przejeździł około 25 motogodzin. Czyli delikatnie rzecz ujmując NIEWIELE. A jak mu wyszedł start w zawodach? Zobaczcie sami:

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę