tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zloty, rajdy i imprezy motocyklowe w maju 2019. Gdzie pojechać? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zloty, rajdy i imprezy motocyklowe w maju 2019. Gdzie pojechać?

Autor: Redakcja 2019.05.01, 13:18 Drukuj

Kalendarz zlotów motocyklowych w maju jest zapełniony niemal w stu procentach! Otwarcie sezonu, pikniki motocyklowe i rajdy tylko czekają na was i wasze motocykle!

Majowych imprez motocyklowych jest na naszej liście niemal tyle, ile dni w tym miesiącu, a z pewnością nie wiemy o wszystkich! Maj to miesiąc stworzony dla motocyklowych imprez, a zatem planujcie gdzie się wybierzecie!

NAS Analytics TAG

1. Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

1 maja, kościół pw. WNMP przy ul. Mickiewicza w Raciborzu.

2. Moto-Aero 2019 - Otwarcie Sezonu Motocyklowo-Lotniczego

1 maja, lotnisko Kruszyn koło Włocławka. W programie msza św. polowa, poświęcenie maszyn, parada ulicami Włocławka, grochówka, muzyka, konkursy, atrakcje dla najmłodszych, pokazy ratownictwa medycznego, skoków spadochronowych. Możliwość przelotu samolotem. Stoiska z gadżetami motocyklowymi

3. XXIV Zlot Mocarzy w Moniakach

1 maja, Moniaki 1, godz. 15.00

4. 11 Inauguracja Sezonu Motocyklowego

3 maja, Biała Rządowa koło Wielunia, godz. 14.

5. IV Świętokrzyskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

3 maja, Nowa Słupia, Święty Krzyż 1, godz 14.00. W programie msza św. z poświęceniem motocykli. Po mszy wybór najpiękniejszego motocykla oraz wiele innych atrakcji.

6. VIII Rajd Motocyklowy Nietoperzy Na Orientację

4 maja, Międzyrzecz. Start na ul. Konstytucji 3 Maja 16 o godz. 10.00. Trasa będzie przebiegać drogami asfaltowymi, zgodnie z przepisami o ruchu drogowym, po powiecie międzyrzeckim. Podczas rajdu będzie do wykonania kilka ciekawych punktowanych zadań.

7. Otwarcie Sezonu Motocyklowego

4 maja, Chudów, oberża "Czarny Koń", godz. 14.00

8. III Wilczy Zlot "Kapsuła Czasu"

5 maja, Konin Plaża koło Lwówka, godzina 15.00. W programie próba pobicia rekordu Guinnessa w liczbie motocykli palących jednocześnie gumę.

9. Katolickie Otwarcie Sezonu Motocyklowego

5 maja, Kazimierz Biskupi, Plac Wolności, godz. 9.00

10. X Biesiada Motocyklistów

10-12 maja, Janów Lubelski, ul. Turystyczna 10, wyspa na zalewie, godz. 16.

11. Szuter Rally

9-12 maja, Paszków

12. II Moto Majówka

10 maja, Krępa koło Zielonej Góry, ul. Dzika, godz. 18.00. W programie konkursy, muzyka, ognisko, pole namiotowe, upominki

13. MotoSerce

11 maja, Wadowice, Plac Jana Pawła II, godz. 10.00

14. Tur Party

11 maja, Czarnków, Plac Wolności, godz. 15.00. W programie msza święta, parada motocyklowa, pokazy, zabawy, akcje specjalne, pyszne jedzonko, zimny kapselek, los loteria, koncerty w klimacie blues-rock i wiele innych atrakcji.

15. Charytatywny Zlot Motocyklowy

17-19 maja, Ośrodek ZHP w Łącku, godzina 15.00

16. Wielkopolski Rajd Starych Motocykli

18 maja, start: budynek TVP, ul. Serafitek, Poznań. Rajd przejedzie przez Kórnik i Śrem, a impreza główna odbędzie się na Rynku w Lesznie.

17. Zlot Motocyklowy

18 maja, Niedźwiedź k. Wąbrzeźna, start godzina 11.00. W programie pokazy rycerskie i wiele innych atrakcji.

18. Warszawska Motosobota

18 maja, Automobilklub polski, ul. Powstańców Śląskich 127 start, godz, 11.00

19. Wściekła Majówka - Mad Dogs MC Poland

18 maja, Kotowo k. Dąbrowy, gm. Śrem.

20. IX Zlot motocyklowy szlakiem Hetmana Zamoyskiego

24 maja, gród pod Byczyną

21. V Spotkanie Klasycznych Triumphów

24-26 maja, Ośrodek Rekreacyjno-Szkoleniowy w Cierszewie

22. Viking Party Międzynarodowy Zlot Motocyklowy

24-26 maja, Wasilków

23. IV Bieszczadzki Rajd Motocyklowy "Wilcza Sfora"

24-26 maja, Myczkowce, start godzina 16.00. W rajdzie może wziąć udział każdy, niezależnie od marki, wieku i rodzaju posiadanego motocykla. Rajd składa się z dwóch etapów: piątkowego prologu i sobotniego głównego etapu. Po każdym dniu zmagań zawodnicy spotykają się na wspólnej wieczornej biesiadzie przy muzyce. Przejazd trasy odbywa się na orientację, każdy z zawodników odnajduje drogę przejazdu poruszając się wedle wskazówek z otrzymanego od organizatorów roadbook-a. Rajd nie odbywa się na czas - liczy się przygoda i piękno poznania tego co nieodkryte. Bieszczady cechują się niesamowitymi krajobrazami czy też serpentynami, do których każdy chce wracać. Organizatorzy co roku odkrywają przed uczestnikami nowe miejsca regionu. Do wyboru są dwie trasy: road i adventure. Na trasie przejazdu na zawodników czekają przygotowane przez organizatorów próby sprawnościowe lub zadania. Te ostatnie należy odnaleźć na trasie. W rajdzie do zdobycia są cenne nagrody.

24. XV Ciechanowskie Otwarte Spotkanie Motocyklowe

24 maja, ul. Zamkowa, Ciechanów, godz. 18.00

25. V Zlot Motocyklowy Motoszprotawa

24 maja, ul. 3 Maja, Szprotawa

26. IV Spotkanie Motocyklowe Moto Gostkowo

25 maja, Gostkowo, 87-148 Łysomice. W programie msza św. z poświęceniem jednośladów, konkursy dla uczestników, pyszne jedzonko, koncert grupy The Genada Band

27. IV Zlot Motocyklowy w Krupskim Młynie

25 maja, Krupski Młyn, ul. Główna. W programie msza św. polowa z poświęceniem motocykli, parada motocyklowa ulicami gminy Krupski Młyn, liczne konkursy z nagrodami, pokazy stuntu oraz wiele wiele innych. Możliwość nabycia blach zlotowych, wjazd jak co roku, wolny!

28. Piknik Mosińskiego Towarzystwa Motocyklowego

26 maja, Mosina, Plac Targowy, ul. Farbiarska, godz. 10.00

29. VI Mescaleros MC Party

31 maja, Brzednia, Ośrodek Szkolenia Sportowego, godz. 15.00. W programie dobre jadło, koncerty, przejazdy off-road, pływanie łodzią po jeziorze i strzelnica - broń krótka i długa.

30. XV Zlot Maxi Skuterów Burgmania 2019

31 maja, Topornia pod Przysuchą

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę