tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zodzieje na motocyklach - film z wamania
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zodzieje na motocyklach - film z wamania

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2012.11.09, 15:03 12 Drukuj

W środę informowaliśmy was o niecodziennym włamaniu, które miało miejsce w centrum w Londynie. Sześciu sprawców na trzech motocyklach wjechało do centrum handlowego i obrabowało sklep jubilerski. Wartość skradzionej biżuterii szacuje się na ponad 3 miliony funtów. Upubliczniono film z kamery znajdującej się w centrum handlowym, na którym dokładnie widzimy, co się działo. Zobaczcie reakcje tłumu kiedy trzy motocykle parkują przed sklepem. Zwróćcie szczególną uwagę na końcówkę filmu, kiedy widać osobę robiącą zdjęcie, które pokazaliśmy w poprzednim newsie na ten temat. Złodziej próbuje odstraszyć fotografa (a może uciąć mu rękę razem z telefonem?). Czy w wielkim centrum handlowym naprawdę nie było nikogo, kto mógł sobie poradzić z gościem z siekierą? Co o tym sądzicie?

NAS Analytics TAG

Pozwolimy sobie także przytoczyć jeden z komentarzy pod filmem na Youtube:

"I'm assuming this was not in the U.S. where at least there would have been a chance of several armed citizens taking down these sub-human monkeys with their silly little axes. Now that would have been a great video. All of them laying by their bikes in pools of blood."

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 9
Poka wszystkie komentarze
Autor:fu 10/11/2012 14:07

gby nawet tablic nie odkrcili

Odpowiedz
Autor: K 10/11/2012 13:16

amen, Bracie

Odpowiedz
Autor: K 10/11/2012 13:15

ame, Bracie

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr