tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Złodzieje na motocyklach - film z włamania NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Złodzieje na motocyklach - film z włamania

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2012.11.09, 15:03 12 Drukuj

W środę informowaliśmy was o niecodziennym włamaniu, które miało miejsce w centrum w Londynie. Sześciu sprawców na trzech motocyklach wjechało do centrum handlowego i obrabowało sklep jubilerski. Wartość skradzionej biżuterii szacuje się na ponad 3 miliony funtów. Upubliczniono film z kamery znajdującej się w centrum handlowym, na którym dokładnie widzimy, co się działo. Zobaczcie reakcje tłumu kiedy trzy motocykle parkują przed sklepem. Zwróćcie szczególną uwagę na końcówkę filmu, kiedy widać osobę robiącą zdjęcie, które pokazaliśmy w poprzednim newsie na ten temat. Złodziej próbuje odstraszyć fotografa (a może uciąć mu rękę razem z telefonem?). Czy w wielkim centrum handlowym naprawdę nie było nikogo, kto mógł sobie poradzić z gościem z siekierą? Co o tym sądzicie?

NAS Analytics TAG

Pozwolimy sobie także przytoczyć jeden z komentarzy pod filmem na Youtube:

"I'm assuming this was not in the U.S. where at least there would have been a chance of several armed citizens taking down these sub-human monkeys with their silly little axes. Now that would have been a great video. All of them laying by their bikes in pools of blood."

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 9
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: K 10/11/2012 13:16

amen, Bracie

Odpowiedz
Autor: K 10/11/2012 13:15

ame, Bracie

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę