tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zgarnij odzież termoaktywną Body Dry - pokaż nam swój motocykl
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zgarnij odzież termoaktywną Body Dry - pokaż nam swój motocykl

Autor: Materiały partnera 2019.09.16, 15:33 Drukuj

Zrobiłeś w te wakacje mnóstwo motocyklowych zdjęć i chcesz się pochwalić swoim ulubionym? Razem z BODYDRY — producentem profesjonalnej bielizny termoaktywnej, organizujemy zabawę właśnie dla Ciebie! Pokaż nam swoje wakacje na motocyklu!

Przeżyłeś niezapomnianą przygodę na motocyklu? Przytrafiło ci się coś śmiesznego? Udało ci zrobić spektakularne ujęcie? Podziel się z nami tym wspaniałym momentem — wyślij kreatywne, wykonane przez siebie zdjęcie o tematyce motocyklowej w komentarzu pod postem na Facebooku i zawalcz o 1 z 10 zestawów bielizny termoaktywnej DHAULAGIRI o wartości ok. 400 zł, która doskonale sprawdzi się w trakcie twoich kolejnych wypraw na dwóch kółkach i nie tylko (w puli 5 zestawów z kapturem i 5 z bandaną).

Zabawa zaczyna się dziś, 16 września i trwa do 30 września 2019 r., do godziny 23:59. Nagrodzimy autorów 10 zdjęć - dziewięciu najlepszych zdaniem redakcji Ścigacz.pl i jednego z największą liczbą reakcji. Wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie 5 października 2019 r. Czekamy na wasze zgłoszenia i trzymamy kciuki!


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę