tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zespół Husqvarna MXGP podpisał trzyletnią umowę z Dunlopem NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Zespół Husqvarna MXGP podpisał trzyletnią umowę z Dunlopem

Autor: Materiał partnera 2018.11.30, 19:45 Drukuj

Fabryczna ekipa Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing MXGP będzie przez najbliższe trzy lata wspierana przez firmę Dunlop. Zawodnicy będą korzystać z topowych modeli opon motocrossowych brytyjskiego producenta.

Kontrakt między motocrossowym zespołem Husqvarny i Dunlopem będzie obowiązywał do sezonu 2021 włącznie. W tym czasie motocykle szwedzkiej ekipy, startujące w cyklu MXGP, wyposażone będą w opony Dunlop Geomax. Dotyczy to zarówno zawodów, jak też jazd treningowych.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę