tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zakręt imienia Nico Terola na torze Walencja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Zakręt imienia Nico Terola na torze Walencja

Autor: Maciek Machniewski 2011.12.16, 09:30 2 Drukuj

Nico Terol, ostatni w historii zwycięzca Mistrzostw Świata klasy 125cc, otrzymał możliwość nazwania swoim imieniem jednego z zakrętów na torze Walencja. Hiszpan jest lokalną gwiazdą, gdyż tutaj rozpoczynał swoją karierę, osiągając na tym obiekcie swój największy, dotychczasowy sukces. 23-latek musi teraz zdecydować, który z bezimiennych zakrętów będzie przypominał o jego fantastycznym wyczynie z 2011 roku.

„Nie wiem jeszcze, który wybrać, ale jest to wielki zaszczyt mieć swój zakręt na torze, gdzie zaczynałem karierę i zostałem mistrzem” - powiedział Terol.

Hiszpan tym samym dołączy do Micka Doohana, Jorge Martineza 'Aspara', Adriana Camposa, Champi Herrerosa oraz Angela Nieto, których nazwiska figurują już na mapce toru Walencja.

Nico Terol w nadchodzącym sezonie awansuje do kategorii Moto2, pozostając w zespole Aspar, a jego team-partnerem będzie Toni Elias.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:NarrAtoRR 16/12/2011 12:30

Go Nico, go!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na górę