tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zabójcza prędkość. Najbardziej szalony drag race w historii NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zabójcza prędkość. Najbardziej szalony drag race w historii

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.21, 13:03 Drukuj

Nieważne w jakim rodzaju wyścigu startujesz, istotą sportowego ducha jest ukończyć go za wszelką cenę. Dotyczy to również rywalizacji dragsterów. Te piekielnie drogie motocykle o mocy powyżej 1000 KM są w istocie dosyć delikatne i wystarczy jeden fałszywy ruch, by ich wysilone do granic możliwości silniki zakończyły posługę. Kiedy taka przygoda spotka obu rywali, pozostaje sprint do mety w stylu klasycznym.

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę