tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Z Hiszpanii do Polski - zawodnicy trenuj w Polsce na obiekcie "U"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Z Hiszpanii do Polski - zawodnicy trenuj w Polsce na obiekcie "U"

Autor: Alonzo 2020.03.19, 00:40 Drukuj

Jak przygotować się do wyścigów w tym roku? Zazwyczaj najlepszym rozwiązaniem był wyjazd do Hiszpanii. Dobra baza wyścigowa, ciepło. Niestety w tym roku zawodnicy zostali zawróceni z granicy z powodu pandemii koronawirusa. Obecnie dotarcie do Hiszpanii jest równie trudne co dotarcie na Księżyc. Na większości przejść granicznych ruch jest bardzo ograniczony, co chwilę pojawiają się nowe zaostrzenia w zakazach przemieszczania się, a do tego ryzykuje zarażenie koronawirusem w krajach, gdzie liczba zakażonych jest wielokrotnie większa niż w Polsce.

NAS Analytics TAG

Tymczasem w naszym kraju temperatury już teraz przekraczają 16 stopni. Franek KFR37  znalazł obiekt, położony blisko miejsca jego zamieszkania. Na takim torze mamy małe szanse zarażenia, gdyż jest tam zwyczajnie pusto. Jeżeli trener wyposaży się jeszcze w gustowną maskę, jak widoczny na zdjęciu wielokrotny Mistrz Polski Artur Wajda i dodatkowo zachowa bezpieczny odstęp, to nasze bezpieczeństwo jest na najwyższych możliwym poziomie. Oczywiście pozostaje kwestia ewentualnego wypadku w czasie treningu, ale na temat służby zdrowia pisaliśmy już w artykule o motocyklach i koronawirusie.

https://www.scigacz.pl/Koronawirus,gdy,musisz,juz,wyjsc,z,domu,to,pojedz,motocyklem,37842.html

 

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr