tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Z Europy do Afryki na motocyklu - zapowiedź wyprawy NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Z Europy do Afryki na motocyklu - zapowiedź wyprawy

Autor: Bartłomiej Rogowski 2015.06.18, 13:53 Drukuj

Kolejny sezon w pełni, a wraz z nim nowe motocyklowe wyzwania przede mną. Ubiegły rok zaowocował wspaniałą wyprawą na Bałkany (na której temat więcej informacji znajdziecie tutaj), czas więc na zmiany i kolejne przygody. Tym razem wybór padł na Europę Zachodnią i Afrykę (stąd skrót FETA - From Europe To Africa). W tym roku postanowiłem, że trasę do Maroko i z powrotem pokonam samodzielnie, w końcu już raz mi się to zdarzyło.

W tracie trwania podróży zamierzam zwiedzić Francję (Paryż, Bordeaux), Hiszpanię (Pampeluna, Segowia, Madryt, Toledo, Sevilla, Granada, Murcia, Barcelona), Portugalię (Porto,Sintra, Lizbona, Evora), Maroko (Tanger, Marakesz, Ajt Bin Haddu, Meknes, Fez), wracając przez Andorę, Monako i Włochy. Pozostałą część trasy ze względu na ograniczenia czasowe zmuszony jestem niestety potraktować tranzytowo. Całość trasy obejmować będzie blisko 11 tys. km. Szczegółową trasę przejazdu znajdziecie tutaj. Moim jedynym towarzyszem podróży będzie Honda ST 1300 Pan European, która mam nadzieje podoła trudom wyprawy.

NAS Analytics TAG

Z wyjazdu zamierzam   w postaci zdjęć i relacji  wideo Ponad to, będę starał się utrzymywać łączność on-line, tak aby na bieżąco relacjonować to, co udało mi się zwiedzić oraz na jakim etapie podróży aktualnie się znajduje. Serdecznie zapraszam również do śledzenia wyprawy na Facebooku. Po zakończeniu wyprawy spodziewajcie się obszernej relacji!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę