tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha YZR-M1 WGP 50th Anniversary Edition - jubileuszowe malowanie
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Yamaha YZR-M1 WGP 50th Anniversary Edition - jubileuszowe malowanie

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.05.17, 14:12 1 Drukuj

„Hołd dla tradycyjnego malowania Yamaha Factory Racing z przeszłości, z nowoczesnymi elementami” na dwóch rundach MotoGP

Tak właśnie japońska centrala opisuje nowe, biało-czerwone malowanie dla YZR-M1 z Grand Prix. Yamaha w tym roku obchodzi 50-lecie uczestnictwa w wyścigach, a żeby wzmocnić swój przekaz, motocykle, kierowcy, zespół i całe wyposażenie fabrycznego teamu Yamaha na rundach w Assen (25. czerwca) oraz na Laguna Seca (24. lipca) pojawi się w specjalnych kolorach.

Ta wersja Yamahy nazywa się YZR-M1 WGP 50th Anniversary Edition, a w podobnych malowaniach jeździli między innymi Giacomo Agostini, Kenny Roberts, Norick Abe oraz Noriyuki Haga. Oficjalna prezentacja teamu odbędzę się 22. czerwca. Aktualni kierowcy – Jorge Lorenzo i Ben Spies oczywiście cieszą się z barw z taką historią, ale czy zwróciliście uwagę na mały szczegół? Na plastikach wciąż nie ma sponsorów głównych, a Yamaha bardzo ładnie odwraca od tego uwagę. Na tyle ładnie, że według nas nowe owiewki mogłyby zostać na cały sezon. Co wy na to?

Spies - yamaha yzr m1 wgp 50th anniversary edition
yamaha yzr m1 wgp 50th anniversary edition Ben Spies
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
wgp 50th anniversary edition yamaha yzr m1
yzr m1 wgp 50th anniversary edition yamaha
jorge lorenzo yamaha yzr m1 wgp 50th anniversary edition
lorenzo yamaha yzr m1 wgp 50th anniversary edition
profil yamaha yzr m1 wgp 50th anniversary edition Ben Spies
profil yamaha yzr m1 wgp 50th anniversary edition lewa strona lorenzo
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę