tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha XV950 z wydechem Akrapovi gratis
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha XV950 z wydechem Akrapovi gratis

Autor: Informacja prasowa 2016.08.22, 11:05 Drukuj

Nie ma lepszej muzyki dla ucha motocyklisty niż brzmienie silnika jego pojazdu. A to, jak wiadomo, najlepiej podkręca odpowiednio dobrany wydech. I właśnie dlatego jesienią Yamaha do każdego sprzedanego motocykla XV950 dokłada dedykowaną końcówkę wydechu topowego producenta Akrapovič.

Tylko teraz Klienci, którzy myślą o zakupie nowego Sport Heritage’a Yamahy, mogą skorzystać z sumującej się promocji - nabyć XV950 w specjalnej, niższej cenie i dodatkowo otrzymać gratis wydech Akrapovica o wartości detalicznej 2890 zł. Promocja dotyczy wszystkich wersji XV950 - zatem zarówno podstawowej, jak i usportowionej wersji R oraz łączącego low-riderowy styl z café racerami XV950 Racer.

NAS Analytics TAG

Yamaha XV950 to autentyczny, surowy bobber, inspirowany przeszłością, lecz zbudowany z wykorzystaniem nowych rozwiązań technicznych. Motocykl łączy charakter i osobowość oryginalnych, ulicznych jednośladów z nowoczesnymi maszynami japońskimi utrzymanymi w stylistyce neo retro.

Zwarta konstrukcja, nisko osadzone siedzenie - XV950 zapewnia wysoki komfort jazdy i dynamikę, zachowując przy tym swój niepowtarzalny charakter, który jest tak ważny dla posiadaczy tego typu maszyny. Prosta linia i wyeksponowane elementy ze stali podkreślają surowość i autentyczność motocykla, a dwucylindrowy silnik typu V gwarantuje wspaniałe osiągi i absolutną niezawodność. Stylowy i surowy XV950 jest idealną propozycją dla osób, które chcą wejść do świata motocykli typu custom.

Teraz motocykle z serii XV950 są dostępne w cenach niższych nawet o 3000 zł i dostępne już od 31 999 zł oraz dodatkowo z wydechem Akrapovič gratis. Promocja jest ważna do 30.09.2016 lub do wyczerpania dostępności pojazdów. Regulamin dostępny na stronie www.yamaha-motor.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr