tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha WR 450F kontra Husqvarna TE 450

Yamaha WR 450F kontra Husqvarna TE 450

Autor: Michał "Beavis" Mikulski 2008.01.17, 13:05 7 Drukuj

strony: 1 2 3 4

Mocno obsadzona klasa wyczynowych czterysta pięćdziesiątek dostała w tym roku nowego rywala w postaci kompletnie przebudowanego modelu Yamahy WR. Jak spisał się on w porównaniu z tuzem gatunku, jakim jest Husqvarna TE? Zachodnioeuropejska prasa ochrzciła nowy japoński sprzęt mianem króla, jeszcze zanim ujrzał światło dzienne. Zbudowany na bazie crossówki odcinał się od swoich nieciekawych korzeni, zmierzając w stronę sportowej doskonałości. Jednak nasi skośnoocy bracia postawili sobie za cel rzecz bardzo trudną - zbudować motocykl wyczynowy, który nadawał będzie się także do amatorskiej codziennej eksploatacji.

Niemożliwe połączenie? By to sprawdzić postanowiliśmy skonfrontować Yamahę z marką, która od zawsze kojarzona jest z offroadem - włoską Husqvarną. Dość słabo zakorzeniona na naszym rynku, jest jedną z czołowych, jeśli chodzi o światowe enduro. To na Husqvarnie Bartosz Obłucki osiąga największe sukcesy, ale ona sama, mimo grona nabywców oraz dobrych wyników sportowych - zawsze jest gdzieś w cieniu KTMa. Postanowiliśmy dać szansę poczciwej Husce w teście porównawczym z tegoroczną nowością.

Filmy


Pozostałe filmy:

Yamaha WR450a
Yamaha WR450b
Husqvarna TE450
Yamaha Husqvarna
Michal o Yamaha WR450
Michal o Husqvarna TE450
Michal Lukasik wywiad
Zdjęcia
demczuk logo
Za pomoc przy realizacji materiału dziękujemy firmie Demczuk Motocykle
Yamaha WR 450F vs Husqvarna TE 450 testerzy i modelki
Yamaha WR 450F vs modelka
Husqvarna TE 450
buziak na Yamaha WR 450F
michal laska i Husqvarna TE 450
Yamaha WR 450F vs Husqvarna TE 450 na gorkach
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę