Yamaha R1 i R6 2008 - dopracowane do perfekcji

Autor: Alonzo 2008.07.01, 13:28 28 Drukuj

Dziś na tapetę bierzemy maszyny wyprodukowane przez koncern Yamaha - R1 i R6

Jak dotychczas testowe modele Yamaha R1 i R6 były rozbijane zanim dotarły do naszych rąk. W końcu stało się. Udało się nam znaleźć sposób na przetestowanie tych dwóch topowych motocykli sportowych Yamaha. Do jakich doszliśmy wniosków po ich przetestowaniu?

W naszej pracy redakcyjnej mamy przyjemność testować wiele jednośladów. Jednak motocykle sportowe zajmują w naszym grafiku miejsce szczególne. Wynika to z parametrów tych motocykli, stopnia zaawansowania ich konstrukcji i niewiarygodnego potencjału drzemiącego w tych maszynach. Jest to aktualne w przypadku zwykłych użytkowników, którzy tory wyścigowe znają wyłącznie z dni otwartych wybranych marek. Współczesne motocykle sportowe zapewniają wspaniałe osiągi, są znakomicie wykonane oraz oferują najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Stawiają też swoim użytkownikom wysokie wymagania.

Dziś na tapetę bierzemy maszyny wyprodukowane przez koncern Yamaha. Zarówno model R6, jak i R1 zawsze okupywały najwyższe miejsca w rankingach popularności klientów, a także we wszelkiej maści klasyfikacjach sportowych. Jako, że dzieje się tak już od paru ładnych lat, nie może być to dziełem przypadku.

Zobacz test:

R1
R6
Filmy

Pozostałe filmy:

yamaha r1 r6 raptowny stunt
modelka na yamaha r6
modelka przy testach yamahy
modelka wlosy scigacz

strony: 1 2 3 4

Zdjęcia
Za pomoc przy realizacji materiału dziękujemy firmie Centrum Motocyklowe Motorland z Wrocławia.
kwiaty yamaha r1 plac solny wroclaw
dziewczyny kwiaty modelki
dziewczyny na motocyklach
yamaha r1 modelka 2008 wroclaw
modelka na r1 yamaha
modelka kwiaty bukiet
Zobacz również
Komentarze 19
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:barto 18/11/2008 20:15

r1 jest super

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali
na górę