tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha MT-09 2017 - nowa odsłona Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha MT-09 2017 - nowa odsłona

Autor: Lovtza 2016.10.04, 15:42 4 Drukuj

Yamaha MT-09 jest obecna na rynku już od blisko 4 sezonów, czas zatem na modernizację. Producent z Iwata pokazał nową wersję swojego bestsellera na targach Intermot w Kolonii. Czym różni się nowa MT od poprzedniczki?

NAS Analytics TAG

Zmieniła się przede wszystkim lampa, która teraz przypomina tą, zastosowaną w modelu MT10. Nowe są nie tylko lampy, ale źródła światła - w tej roli wykorzystano technologię LED. Motocykl ma krótszą o 30 mm sekcję tylną, która teraz ma mocniej zintegrowaną lampę. Zmieniła się tylna kanapa, błotnik i wieszak na tablicę rejestracyjna mocowany jest do wahacza, w silniku pracuje sprzęgło antyhoppingowe. Jednostka napędowa otrzymała także quick shifter, nowy tłumik, zmieniony panel z instrumentami, przeprojektowane chwyty powietrza do chłodnic i kilka innych zmian. Miłośników szybszej jazdy z pewnością ucieszy także fakt, że zmieniony został również przedni widelec, teraz oferując znacznie lepszą charakterystykę tłumienia.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę