tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyścigowy weekend atrakcji na Torze "Poznań"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyścigowy weekend atrakcji na Torze "Poznań"

Autor: Informacja prasowa 2017.07.27, 13:28 Drukuj
Automobilklub Wielkopolski serdecznie zaprasza w dniach 5-6 sierpnia na pełen adrenaliny i rywalizacji weekend wyścigowy na Torze "Poznań". Podczas tych dwóch dni na poznańskim torze będziemy mogli zobaczyć zmagania motocykli youngtimer klasy Classic, Puchar 125-tek, Moto 3 oraz Superstock 300. Nie zabraknie także widowiskowych wyścigów Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto.
 
W sobotę na kartingowej części toru odbędzie się III runda Pucharu Polski klasy Classic, gdzie do rywalizacji staną motocykle z dawnych lat m.in. MZ-tki, WSK-i, SHL-ki, Jawy CZ oraz stare japońskie maszyny Hondy, Suzuki, Kawasaki i Yamahy.
 
Obok nich w sportowej rywalizacji zobaczymy również motocyklistów zmagających się w ramach V rundy Pucharu Polski klasy 125 Open, Open Moto 3,  Młodzieżowego Pucharu Polski 125 oraz Superstock 300. W tej ostatniej klasie zobaczymy wciąż uciekającego rywalom 16-letniego Daniela Blina.
 
W niedzielę natomiast na torze wystartuje VI runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski SUPERMOTO. Dyscyplina z niezwykle widowiskowymi skokami oraz pokonywaniem zakrętów z uślizgiem tylnego koła. Wśród zawodników będzie można zobaczyć m.in. znanego z wyścigów motocyklowych reprezentanta Automobilklubu Wielkopolski - Daniela Bukowskiego, czy motoryzacyjnego dziennikarza Andrzeja "Simpsona" Drzymulskiego. Sportowych emocji z pewnością nie zabraknie, szczególnie że na zdobycie punktów decydujących o miejscach w sezonie 2017 pozostało już niewiele czasu.
 
Więcej informacji znajdziecie na stronie Automobilklubu Wielkopolskiego.
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę