tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wycigowy weekend atrakcji na Torze "Pozna"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Wycigowy weekend atrakcji na Torze "Pozna"

Autor: Informacja prasowa 2017.07.27, 13:28 Drukuj
Automobilklub Wielkopolski serdecznie zaprasza w dniach 5-6 sierpnia na pełen adrenaliny i rywalizacji weekend wyścigowy na Torze "Poznań". Podczas tych dwóch dni na poznańskim torze będziemy mogli zobaczyć zmagania motocykli youngtimer klasy Classic, Puchar 125-tek, Moto 3 oraz Superstock 300.
NAS Analytics TAG

Nie zabraknie także widowiskowych wyścigów Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto.
 
W sobotę na kartingowej części toru odbędzie się III runda Pucharu Polski klasy Classic, gdzie do rywalizacji staną motocykle z dawnych lat m.in. MZ-tki, WSK-i, SHL-ki, Jawy CZ oraz stare japońskie maszyny Hondy, Suzuki, Kawasaki i Yamahy.
 
Obok nich w sportowej rywalizacji zobaczymy również motocyklistów zmagających się w ramach V rundy Pucharu Polski klasy 125 Open, Open Moto 3,  Młodzieżowego Pucharu Polski 125 oraz Superstock 300. W tej ostatniej klasie zobaczymy wciąż uciekającego rywalom 16-letniego Daniela Blina.
 
W niedzielę natomiast na torze wystartuje VI runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski SUPERMOTO. Dyscyplina z niezwykle widowiskowymi skokami oraz pokonywaniem zakrętów z uślizgiem tylnego koła. Wśród zawodników będzie można zobaczyć m.in. znanego z wyścigów motocyklowych reprezentanta Automobilklubu Wielkopolski - Daniela Bukowskiego, czy motoryzacyjnego dziennikarza Andrzeja "Simpsona" Drzymulskiego. Sportowych emocji z pewnością nie zabraknie, szczególnie że na zdobycie punktów decydujących o miejscach w sezonie 2017 pozostało już niewiele czasu.
 
Więcej informacji znajdziecie na stronie Automobilklubu Wielkopolskiego.
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr