tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Wyścigi Alpe Adria 2018 ukierunkowane na media

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.06, 16:17 Drukuj

Firma Lutec Racing, odpowiedzialna za serię wyścigów Alpe Adria, przekazała garść informacji na temat kształtu zawodów w sezonie 2018. Startujący w tym cyklu zawodnicy będą rywalizować w kilku prestiżowych lokalizacjach, a ich poczynania uzyskają solidne wsparcie medialne.

Organizatorzy Alpe Adria ciężko pracują nad przyszłoroczną edycją zawodów. Podstawową zmianą jest bardzo wyraźne nastawienie na współpracę z mediami społecznościowymi - Facebookiem, Instagramem i Twitterem. W dzisiejszych czasach są to bardzo ważne kanały komunikacji zawodników z fanami, istotne również dla sponsorów. W sezonie 2018 każdy wyścig będzie rejestrowany na 16 kamer HD, a w internecie będzie można oglądać relację na żywo. Każdy z zawodników otrzyma ponadto 15 bezpłatnych, profesjonalnych zdjęć z każdego startu. Lutec Racing prowadzi również negocjacje ze stacjami telewizyjnymi, które pokażą zmagania w czasie weekendów wyścigowych.

Otwarcie sezonu odbędzie się na torze Slovakiaring, a ostatni wyścig zagości na torze Oschersleben. Oba te obiekty są gospodarzami Mistrzostw Świata Endurance. Najbardziej prestiżową lokalizacją przyszłorocznych zmagań będzie austriacki tor Red Bull Ring, znany z cyklu MotoGP. Ponadto seria Alpe Adria ponownie zagości w Poznaniu, na Pannoniaring i Grobniku.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę