tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyścig, który zmienił się w bijatykę [VIDEO] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyścig, który zmienił się w bijatykę [VIDEO]

Autor: Don Barillo 2019.05.25, 17:04 Drukuj

Wyścigi zawsze budzą ogromne emocje. Nawet, jeśli mowa o wyścigach skuterów, na prowizorycznie przygotowanym torze. Nieczęsto zdarza się jednak, że emocje biorą górę nad logicznym myśleniem i wyścig zamienia się w regularną bijatykę...

Tor ułożony z worków z piaskiem, dookoła dużo kibiców i zawodnicy ścigający się na kolorowych skuterkach - prawdziwa sielanka. Niestety, do czasu, bo komuś w końcu puszczają nerwy... Ten ktoś najpierw sam skraca sobie drogę, przejeżdżając przez worki z piaskiem, a później atakuje kolegę, który w ramach rewanżu zrobił dokładnie to samo. Oczywiście konflikt zaczyna się wcześniej, podczas zderzenia na jednym z zakrętów. Wszechobecne kamery uchwyciły całą sytuację, nawet w kilku ujęciach. 

NAS Analytics TAG

Dobrze, że zawodnicy w WSBK i MotoGP potrafią jeszcze opanować nerwy. Na ogół...

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę