tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, zaliczył lowside'a NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, zaliczył lowside'a

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.05.15, 09:40 11 Drukuj

Kojarzycie ten czerwono biały znak zakazujący wyprzedzania w pewnych miejscach, prawda? Np. tam, gdzie jest podwójna linia ciągła, na zakrętach.
NAS Analytics TAG
Jest on tam nie bez powodu. Po prostu kiepskim pomysłem jest tam wyprzedzanie. Bohater poniższego filmu przekonał się w trudny sposób, ponieważ chciał wyprzedzić swojego kumpla po zewnętrznej, na podwójnej linii ciągłej, która jakby nie było posiada gorszą przyczepność niż asfalt. Efekt - bardzo długi, bolesny i widowiskowy lowside.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 11
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę