tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyprawa marzeń Motul Ameryka Tour - znamy zwycięzców konkursu!
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyprawa marzeń Motul Ameryka Tour - znamy zwycięzców konkursu!

Autor: Redakcja 2019.09.05, 17:30 2 Drukuj

Dobiegł końca konkurs Motul Ameryka Tour, w którym do wygrania była motocyklowa wyprawa marzeń przez Stany Zjednoczone. Jury, po długich i burzliwych obradach, wyłoniło trzech zwycięzców.

Po przejrzeniu dziesiątek nadesłanych nagrań, wypiciu litrów kawy i poświęceniu godzin na dyskusje, jury złożone z przedstawicieli Motula, Barrego i Dominiki 333 Orlik wybrało trzy filmy, które postanowiło uhonorować niezwykłą nagrodą - motocyklową wyprawą marzeń przez Stany Zjednoczone na motocyklach Harley-Davidson.

NAS Analytics TAG

Zwycięzcy konkursu Motul Ameryka Tour odwiedzą cztery stany: Nowy Meksyk, Arizonę, Utah i Kolorado, pokonując blisko 2 tys. kilometrów. W czasie wyprawy będą mieli okazję poznać zwyczaje mieszkańców, kulturę Ameryki, ale przede wszystkim przeżyć przygodę życia.

W podróży towarzyszyć im będzie ekipa Ścigacza - redaktor naczelny Barry i operator kamery. Uczestnikiem wyprawy będzie także Dominika 333 Orlik. Materiał zrealizowany przy tej okazji posłuży do stworzenia kilku odcinków relacji z tej niezwykłej podróży.

Mirku, Karolu i Krzyśku - serdecznie gratulujemy Wam wygranej i życzymy cudownych wrażeń w krainie wolności! 

Zobaczcie zwycięskie filmy

Mirosław Jamróz

Karol Stępień

Krzysztof Kuczborski

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę