tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wypadek przy 250 km/h - motocyklista przeżył

Wypadek przy 250 km/h - motocyklista przeżył

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.12.22, 13:53 48 Drukuj

Na zdjęciu obok widzicie to, co zostało z motocykla po uderzeniu w latarnię uliczną przy prędkości 250 km/h. A dokładniej, przy 253 km na godzinę – pijany, 19-letni Marcos Calazo o 2:00 w nocy w Arizonie uciekał przed policją stanową, która oczywiście mierzyła prędkość motocykla.

Po uderzeniu sprzęt zwyczajnie rozpadł się. Przednie zawieszenie i silnik zostały dosłownie wyrwane z ramy, która zresztą też nie jest już raczej wymiarowa. Jak mówi amerykańska policja, jednoślad został całkowicie zdezintegrowany po kontakcie z latarnią, a sam Calazo przeleciał dodatkowe 32 metry zanim uderzył w ziemię.

Marcos Calazo może cieszyć się, że po takim wypadku żyje. Jest w stanie krytycznym i ma rozległe obrażenia ciała. Marcos już miał zakaz prowadzenia pojazdów, a jak tylko odzyska zdrowie, zostanie oskarżony między innymi o jazdę po spożyciu alkoholu.

Zdjęcie obok przemawia do wyobraźni, prawda? To teraz zgadnijcie, co to (był) za motocykl.

Zdjęcia
Komentarze 33
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę