tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wygraj motocykl Harley-Davidson Street 750! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wygraj motocykl Harley-Davidson Street 750!

Autor: Lovtza 2014.09.26, 10:10 Drukuj

Wczoraj Harley-Davidson i jeden ze znanych producentów whiskey wspólnie obchodzili urodziny założyciela destylarni z Tennessee. Jako że przyjaźń obu firm jest dobrze ugruntowana i trwa od wielu lat, w tym roku w konkursie zorganizowanym przez obie marki wygrać możecie aż trzy (!) nowe motocykle Harley-Davidson Street 750! Oficjalnie konkurs zostanie ogłoszony na początku przyszłego tygodnia i wtedy będziecie mogli zapoznać się z jego szczegółami, ale już teraz sygnalizujemy Wam, że jest opcja wejścia w posiadanie bardzo fajnego motocykla bez potrzeby wykładania na niego ponad 32 tysięcy polskich złotych!

NAS Analytics TAG

Warszawska impreza i ogłoszenie konkursu było jednocześnie okazją do spotkania z Martinem Hermanskym, brand managerem odpowiedzialnym za markę Harley-Davidson w Europie Środkowej i Wschodniej. Znacząca cześć rozmów poświęcona była przede wszystkim temu, co w H-D jest nowe. Wygląda na to, że polscy klienci będą musieli jeszcze chwilę poczekać na model Street 500, na który jak się okazuje jest bardzo duże zapotrzebowanie. Harley-Davidson to jedna z najstarszych marek motocyklowych na świecie, uznawana zresztą za bardzo konserwatywną. Nie zmienia to jednak faktu, że w chwili obecnej bardzo dużo mówi się w niej o młodych motocyklistach, o młodym pokoleniu oraz o jego potrzebach. Spodziewajcie się zatem wielu nowości z Milwaukee w najbliższym czasie!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę