tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wygraj motocykl Harley-Davidson Street 750!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wygraj motocykl Harley-Davidson Street 750!

Autor: Lovtza 2014.09.26, 10:10 Drukuj

Wczoraj Harley-Davidson i jeden ze znanych producentów whiskey wspólnie obchodzili urodziny założyciela destylarni z Tennessee. Jako że przyjaźń obu firm jest dobrze ugruntowana i trwa od wielu lat, w tym roku w konkursie zorganizowanym przez obie marki wygrać możecie aż trzy (!) nowe motocykle Harley-Davidson Street 750! Oficjalnie konkurs zostanie ogłoszony na początku przyszłego tygodnia i wtedy będziecie mogli zapoznać się z jego szczegółami, ale już teraz sygnalizujemy Wam, że jest opcja wejścia w posiadanie bardzo fajnego motocykla bez potrzeby wykładania na niego ponad 32 tysięcy polskich złotych!

NAS Analytics TAG

Warszawska impreza i ogłoszenie konkursu było jednocześnie okazją do spotkania z Martinem Hermanskym, brand managerem odpowiedzialnym za markę Harley-Davidson w Europie Środkowej i Wschodniej. Znacząca cześć rozmów poświęcona była przede wszystkim temu, co w H-D jest nowe. Wygląda na to, że polscy klienci będą musieli jeszcze chwilę poczekać na model Street 500, na który jak się okazuje jest bardzo duże zapotrzebowanie. Harley-Davidson to jedna z najstarszych marek motocyklowych na świecie, uznawana zresztą za bardzo konserwatywną. Nie zmienia to jednak faktu, że w chwili obecnej bardzo dużo mówi się w niej o młodych motocyklistach, o młodym pokoleniu oraz o jego potrzebach. Spodziewajcie się zatem wielu nowości z Milwaukee w najbliższym czasie!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr