tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 World Stunt Grand Prix - znamy pierwszych uczestników NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

World Stunt Grand Prix - znamy pierwszych uczestników

Autor: Lovtza 2011.12.05, 10:41 1 Drukuj

Z pewnością doskonale kojarzycie jedną z najlepszych stunterskich imprez na świecie, jaką w ostatnich latach organizuje Maciek Szudzichowski, szerzej znany jako Cygan. Wszystko wskazuje na to, że w zbliżającym się sezonie będzie równie grubo i międzynarodowo. Znamy już pierwszą dziesiątkę zawodników, którzy potwierdzili swoja obecność w Bydgoszczy. Oto oni:

1. Martijn Brinky “Brink”- Netherlands
2. Arjan de Graaf – Netherland
3. Jurriën Hillen "Insane j"- Netherlands
4. Romain Jeandrot – France
5. Nico Koek – Netherlands
6. Sarah Lezito – France
7. Nicolas L'hozic – France
8. Jakub Radczak – Poland
9. Nicolas Richer “Cola” – France
10. Reza Syadri “Reza ss” - Indonesia

Status imprezy w światowym stunterskim światku jest od pewnego czasu bardzo wysoki, dlatego też czekamy na więcej nazwisk, w tym tych najbardziej znanych. Liczymy też, że wysiłki Cygana po raz kolejny zaowocują wspaniałą imprezą!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę