tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Włoski design, pasja i znakomita jakość. Dlaczego warto wybrać markę Benelli NAS Analytics TAG

Włoski design, pasja i znakomita jakość. Dlaczego warto wybrać markę Benelli

Autor: Artykuł sponsorowany 2018.02.12, 10:52 Drukuj

Motocykle Benelli to ponad 100 lat chlubnej historii, w której zawsze wyrazisty styl i jakość wykonania były priorytetami. Cechy te przekonują do włoskiej marki coraz więcej fanów motocykli.

Motocykle mają dla Włochów wartość szczególną. Traktują je jako część własnej kultury, może nawet sztuki. W każdy egzemplarz wkładają część siebie, swoją duszę, z każdego są dumni jak z własnego dziecka. To właśnie dlatego nie sposób pomylić włoskiego motocykla z żadnym innym. Kiedy w 1911 roku sześciu braci Benelli rozpoczynało swoją przygodę z motocyklami, mieli tylko jeden cel – ich maszyny musiały być wyjątkowe i budzić emocje.

Motocykle Benelli przez lata były obiektami pożądania dla wielu pokoleń fanów motoryzacji. Przekonywał ich wyrazisty styl i jakość wykonania, z której od zawsze słynęła marka Benelli. Jednoślady te obecne były w całym motocyklowym świecie – od motocrossu, przez tory wyścigowe, aż do ciasnych ulic wielkich miast.

Rok sukcesów

Mimo trudnej historii, marka Benelli nie tylko nie zginęła w odmętach historii, ale wciąż rozwija się, oferując to, co zawsze było jej dumą – znakomite technicznie motocykle o wyrazistym i niepowtarzalnym stylu. Kiedy w grudniu 2005 roku właścicielem Benelli został jeden z największych producentów motocykli na świecie – chińska firma Qianjiang, stało się jasne, że otwarta została nowa karta w historii włoskiej marki.

Pierwszy rok sprzedaży motocykli Benelli w Polsce okazał się ogromnym sukcesem. Dziennikarze zachwycają się zarówno stylem, jak i jakością wykonania, chwalą własności jezdne. Klientom podobają się także bardzo konkurencyjne ceny motocykli Benelli i jakość serwisu.

Przebojowy TRK 502

Jednym z najchętniej kupowanych motocykli Benelli jest TRK 502 – podróżne enduro, które stało się poważnym graczem w segmencie pięćsetek klasy adventure. Popularność modelu TRK502 wynika z jego niezwykłej uniwersalności – niewiele jest motocykli, które oferują taką wygodę podróżowania i tak potężny wygląd, mieszcząc się jednocześnie w ramach kategorii A2. Mimo, że w jego ramie pracuje silnik o pojemności 500cm3, Benelli TRK 502 ma muskularną sylwetkę, solidne podwozie i hamulce i oferuje niemal wszystko to, co dwu– lub trzykrotnie droższe motocykle konkurencji – Honda CB500X, Suzuki V-Strom 650, czy nawet Multistrada 950. A kosztuje zaledwie 22 500 zł!

Nowości Benelli

Benelli w tym roku przygotowało prawdziwą ofensywę. Najważniejszą nowością będzie TRK 502X – jeszcze odważniej wystylizowana i przygotowana na najtrudniejszy teren wersja TRK 502. W wyposażeniu znajdziemy szprychowe koła, kufry, gmole i wiele innych elementów przydatnych podczas pokonywania bezdroży.

Pojawi się także znakomicie przyjęty scrambler Leoncino. Motocykl zachwycił fanów jednośladów niepowtarzalnym stylem i starannie dopracowanymi detalami. Leoncino to motocykl szczególnie ważny w historii marki Benelli. Łączy w sobie tradycję ze współczesną stylizacją, innowacyjnością i osiągami. To hołd oddany legendzie włoskich motocykli, która w znacznym stopniu przyczyniła się do powstania historii Benelli. Nie bez znaczenia jest także cena – Leoncino, napędzany dwucylindrowym silnikiem o pojemności 500cm3, o mocy 47 KM, kosztuje tylko 22 500 zł.

Przyjdź na stoisko Bennelli podczas zbliżających się targów Warsaw Motorcycle Show, które potrwają od 2 – 4 marca i sam przekonaj się dlaczego warto kupić motocykl tej marki.

Więcej informacji o motocyklach Benelli znajdziesz na stronie importera:

www.motor-land.com.pl oraz poland.benelli.com

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę