tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 We udzia w konkursie Junaka i powalcz o motocykl Junak 125 RACER
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

We udzia w konkursie Junaka i powalcz o motocykl Junak 125 RACER

Autor: Informacja prasowa 2019.03.20, 18:02 Drukuj

Dosłownie kilka kroków dzieli cię od szansy na wygranie znakomitego motocykla Junak 125 Racer. Aby dać sobie szansę na zdobycie tej nagrody, odwiedź stoisko Junaka podczas Poznań Motor Show!

Design motocykla sprawia, że nie możesz zostać niezauważony. Masywne kształty, ostre linie i sportowe obręcze aluminiowych kół sprawiają, że całość prezentuje się bardzo dojrzale jak na motocykl na prawo jazdy kategorii B. Przy tym Junak 125 Racer doskonale sprawdza się podczas codziennej miejskiej eksploatacji. Zawieszenie stanowi zoptymalizowany kompromis pomiędzy komfortem, a precyzją prowadzenia.

NAS Analytics TAG

Jednostka napędowa nowego 125 Racer wyróżnia się rasowym brzmieniem, wysoką kulturą pracy, jak również ograniczonym spalaniem. Silnik został wyposażony w elektroniczny wtrysk paliwa.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  1. Posiadać ważny bilet na targi Poznań Motor Show 2019
  2. Być obecnym 31.03 (niedziela) podczas konkursu przy stoisku Junaka w Pawilonie 8A.
  3. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe, ogłoszone po godzinie 13:00 na stoisku Junaka, wysyłając poprawną odpowiedź w prywatnej wiadomości na Facebooku Poznań Motor Show.
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr