tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Warsaw Motorcycle Show 2018 - pierwsze informacje

Autor: Konrad Bartnik / Informacja prasowa 2017.11.13, 10:47 1 Drukuj

Przyszłoroczna edycja targów Warsaw Motorcycle Show odbędzie się w dniach 2-4 marca 2018 roku w centrum wystawienniczym Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Ścigacz jest patronem medialnym tej imprezy!

Setki motocykli, skuterów i quadów w jednym miejscu. Modele dobrze znane, ale też wiele premier. Motocykle sportowe, turystyczne, enduro i customy. Stunt i tuning. I oczywiście dziesiątki pięknych hostess!

Impreza odbędzie się w dniach 2-4 marca 2018 w Ptak Expo w Nadarzynie. Zapraszamy do śledzenia oficjalnego fanpage targów, a także zaglądania do nas na portal Ścigacz.pl. Jestesmy oficjalnym patronem medialnym imprezy i będziemy na bieżąco przekazywać nowe informacje na jej temat.

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę