tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WMS 2018: odzież Scott i chemia Motorex na stoisku firmy JG Sport

WMS 2018: odzież Scott i chemia Motorex na stoisku firmy JG Sport

Autor: Promocja 2018.02.28, 17:29 Drukuj

Na targach Warsaw Motorcycle Show pokażą się w najbliższy weekend nie tylko importerzy motocykli, ale też firmy zajmujące się odzieżą, chemią i akcesoriami motocyklowymi. Na stoisku toruńskiej firmy JG Sport będziecie mogli zapoznać się z aktualną ofertą produktów Scott oraz Motorex.

Scott to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek motocyklowych i rowerowych na świecie, dobrze znana głównie w środowisku szeroko pojętego offroadu. Dostarcza najlepsze kaski, gogle, rękawice, odzież i buty. W jej ofercie znajdziecie również doskonałe torby i plecaki.

Szwajcarska firma Motorex od stu lat podąża własną drogą w produkcji doskonałych olejów oraz innych środków smarnych i eksploatacyjnych. Z jej produktów korzystają najlepsi zawodnicy na świecie - Motorex wspiera uczestników Rajdu Dakar oraz jest oficjalnym partnerem fabrycznych teamów Husqvarny w różnych dyscyplinach sportów motorowych.

Targi Warsaw Motorcycle Show odbędą się w dniach 2-4 marca w centrum Ptak Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Szczegółowe informacje o imprezie znajdziecie na stronie www.motorcycleshow.pl

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę